Kronika koła rozdział 14

W dniu 29 czerwca 2013 roku odbył się po raz dziewiąty w Aniołowie „Zlot Miłośników Aniołów”.

W imprezie wzięło udział również nasze koło, promując Polski Związek Łowiecki i swoją działalność łowiecką. Wśród stoisk po raz pierwszy na zlocie Aniołów pojawił się namiot, wystawiony przez nasze koło, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczestników imprezy. Wewnątrz namiotu można było obejrzeć okazałą kolekcję trofeów łowieckich,eksponatów wypchanych zwierząt łownych, pamiątek koła z różnych imprez, kronikę koła, zdjęcie członków koła, oraz inne gadżet myśliwskie. Nie zabrakło też wyrobów z dziczyzny, którą chętnie częstowali odwiedzający namiot. Dużym zainteresowaniem spotkała się również prezentacja sokolników. Prezentację dorobku myśliwskiego koła uświetniły sygnały myśliwskie w wykonaniu sygnalistów z Kwidzyna. Prezentacja koła wypadła bardzo pozytywnie, o czym świadczyły wypowiedzi uczestników imprezy oraz pochlebne artykuły w mediach. Osiągnięcie pełnego sukcesu możemy zawdzięczać ogromnemu zaangażowaniu Łowczego Koła Kol. Zdzisława Rutkowskiego. W przygotowaniu namiotu uczestniczyli Kol. Lipski Krzysztof, Kol. Roszkowski Roszkowski Mirosław, Kol. Konopelski Marek, Kol, Wichrowski Andrzej, Kol. Grzegorz Orłolwski. Najbardziej aktywnymi w przygotowaniu i reprezentowaniu koła w czasie imprezy to Kol. Danuta Jasek, Michał Siemianowski, Paweł Siemianowski i Stanisław Tarwacki.

aniolowo 26 aniolowo 25 aniolowo 24 aniolowo 23 aniolowo 22 aniolowo 21 aniolowo 20 aniolowo 19 aniolowo 18 aniolowo 17 aniolowo 16 aniolowo 15 aniolowo 14 aniolowo 13 aniolowo 12 aniolowo 11 aniolowo 10 aniolowo 9 aniolowo 8 aniolowo 7 aniolowo 6 aniolowo 5 aniolowo 4 aniolowo 3 aniolowo 2 aniolowo 1