Odszedł do Krainy Wiecznych Łowów

Z przykrością zawiadamiamy że dnia 24.01.2020 roku. Odszedł do Krainy Wiecznych Łowów wieloletni Skarbnik naszego koła kol. Zenon Ficak.

Uroczystości pogrzebowe Ś. † P. Zenona Ficaka odbędą się w niedzielę 26 stycznia 2020 roku  o godzinie 12:00 w Kościele Błogosławionego Jerzego Matulewicza w Pasłęku, ul. Mikołaja Kopernika 28, 14-400 Pasłęk.

Niech Mu Knieja Wiecznie Szumi!

Darz Bór!

Zaszufladkowano do kategorii ZARZĄD

Walne Zgromadzenie

Zarząd Koła Łowieckiego „Bóbr” w Pasłęku zawiadamia, że w dniu 26.10.2019r (sobota) o godzinie 10:00 w Sali Rycerskiej Urzędu Miasta i Gminy Pasłęk, Plac św. Wojciecha 5 w Pasłęku odbędzie się jesienne Walne Zgromadzenie Członków Koła.

Uczestnictwo w zebraniu obowiązkowe.

Odszedł do Krainy Wiecznych Łowów

Z przykrością zawiadamiamy, że w dniu 13.08.2019 r. Zmarł Kolega Andrzej Albiński. Nadleśniczy Nadleśnictwa Młynary. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w piątek 23.08.2019 r. o godzinie 13:00 w kościele w Młynarach.

Zarząd koła zwraca się z prośbą o wzięcie udziału w uroczystościach pogrzebowych. Darz Bór.

Odszedł do Krainy Wiecznych Łowów

Z przykrością zawiadamiamy że 17.01.2019 roku. Odszedł do Krainy Wiecznych Łowów wieloletni Łowczy Okręgowy PZŁ w Elblągu kol. Wieńczysław Tylkowski.

Msza Święta Żałobna odprawiona będzie w dniu 19.01.2019 roku o godzinie 11:30 w kościele Trójcy Świętej ul. Kielecka 16 (Zatorze) w Elblągu.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 19.01.2019 roku o godzinie 13:00 na Cmentarzu Komunalnym Elbląg – Dębica w sali Pożegnań przy biurze PPHU „Dębica”.

Myśliwych zachęcamy do udziału we Mszy Św. oraz w Uroczystościach pogrzebowych.

Niech Mu Knieja Wiecznie Szumi!

ŻYCZENIA

Koleżanki i Koledzy!

Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych, zdrowia i pogody ducha oraz samych sukcesów łowieckich w nadchodzącym roku 2019 życzy zarząd koła łowieckiego „Bóbr” w Pasłęku.

Akcja „Myśliwi pomagają”

Dnia 18 grudnia Prezes Koła Łowieckiego „Bóbr” w Pasłęku Kol. Grzegorz Orłowski wraz z Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej  Kol. Zdzisławem Młynarczykiem wzorem lat poprzednich uczestniczyli w Wieczornicy Wigilijnej, która odbyła się w Placówce Opiekuńczo Wychowawczej w Marwicy.

Wieczór rozpoczął się jasełkami przygotowanymi przez wychowanków i wychowawców Placówek Opiekuńczo Wychowawczych. Przedstawienie z kolędami wspierali wszyscy zaproszeni goście oraz dzieci i wychowawcy z Orlego Gniazda i SM-u. Po jasełkach Dyrektor placówki wraz z dziećmi powitał przybyłych gości i podziękował im za wsparcie jakim obdarzają Dom Dziecka. Dzieci własnoręcznie przygotowanymi podziękowaniami przywitały przedstawicieli naszego koła, dziękując za możliwość uczestnictwa w akcji „Ożywić Pola” a także za wsparcie nie tylko mentalne ale i finansowe.

Czytaj dalej

Odszedł do Krainy Wiecznych Łowów

Z przykrością zawiadamiamy, że w dniu 07.11.2018 r. Zmarł Kolega Mieczysław Ząbek. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w sobotę 10.11.2018 r. o godzinie 09:00 w kościele w Młynarach.

Zarząd koła zwraca się z prośbą o wzięcie udziału w uroczystościach pogrzebowych. Darz Bór.

Odszedł do Krainy Wiecznych Łowów

Z przykrością zawiadamiamy, że w dniu 02.07.2018 r. zmarł Kolega Tadeusz Hołubicki. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w czwartek 05.07.2018 r. o godzinie 11:00 w Kościele w Młynarach.

Zarząd Koła zwraca się z prośbą o wzięcie udziału w uroczystościach pogrzebowych .

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie

Zarząd koła przypomina, że dnia 23.06.2018 roku na strzelnicy w Gołąbkach odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Koła. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!.

Jednocześnie przypominamy, że ciągle prowadzone są zapisy na Piknik Rodzinny z dziećmi organizowany po Walnym Zebraniu.

Zachęcamy do aktywnego wypoczynku na strzelnicy wraz z rodzinami, Darz Bór!